Ogłoszenie

Zarejestruj się, a zyskasz więcej możliwości.

#1 2008-08-05 13:26:18

Morduk

Administrator, Grafik

Zarejestrowany: 2008-08-04
Posty: 83

Opis

Oficjalna strona: www.playrequiem.com

Opis gry:
Requiem: Bloodymare" to kolejna gra MMO tworzona przez studio Gravity Interactive. tytuł zabiera graczy do świata Ethegia, gdzie ścierają się ze sobą nauka oraz magia. Autorzy zapowiadają dużą brutalność gry oraz sporą ilość krwi podczas walk, a dodatkowo program wykorzystywać będzie technologię Havok do zapewniania realistycznej fizyki zachowania się obiektów. Coś odemnie : gra jest od 16 lat i praktycznie nic o niej nie wiem ^^ lecz po obejrzanych filmikach moge stwierdzić że jest to najciekawsza pozycja jaką kiedy kolwiek widziałem (a grałem już w ponad 100 mmorpg ^^) i żadne nie przypadło mi do gustu wiec ściągajcie i grajcie ! Istnieją dwie ciekawe możliwości pierwsza to łączenie DNA które pomaga bohaterowi w zniszczeniu w sobie swoich słabych punktów a druga jest taka że każda rasa zmienić może sie w potwora który jest tak potężny że każdy boss jest przy nim cienki.


http://img353.imageshack.us/img353/1593/sygna4mekakashinx7.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.undefeated.pun.pl www.renegaci.pun.pl www.potterwarta.pun.pl www.mytheraots.pun.pl www.emixandkaroandasia.pun.pl